Forum Honda Radom

Pełna wersja: Sielpia 2016 - II Zlot HondaRadom
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Najważniejsze informacje

Termin Zlotu - 20-21 Sierpień 2016r.
Miejsce - Ośrodek Atmosfera w Sielpi Wielkiej Domek "E" obok pola namiotowego
Koszty - Domek kosztuje 500zł/Doba (drożej bo na jedną dobę)
         - Zaliczka do opłacenia przelewem (mam dane) wysokości 100zł do 11.03.2016r.
         - Koszt pola namiotowego, mediów, sanitarne, parking i klimatyczna to już na miejscu w dniu przyjazdu.
         - Domek jest standardowo na 9 osób ale można rozbudować go na 11 tylko to trzeba zgłosić i wiąże się to z opłatą chyba 30zł/osobę.
         - Na terenie Sielpi właściwie nie istnieje Bankomat więc moja rada to wypłacić przed wyjazdem.

Kolejna bardzo ważna sprawa. Pani u której rezerwowałem bardzo wypytywała kim jesteśmy itp. Chodzi o przestrzeganie Ciszy nocnej i ogólnej kultury
więc drzemy się na plaży a w ośrodku pełna kultura. Są tam rodziny itp a poza tym fajnie by było się dobrze dogadać żeby na przyszłość było łatwiej
współpracować wiec śmieci i takie tam... wiadomo o co chodzi. Ja za nas poręczyłem.

Jeśli chodzi o jedzenie itp. to już tuż przed wyjazdem się ogranie jak rok temu. Było mega sprawnie więc nie ma co się rozwodzić na ten temat.

http://atmosfera-sielpia.pl
Termin jak ustalilismy najlepszy ale jesli ktoś ma zastrzeżenia niech wali. Dobrze jakbyśmy pojechali dużą grupa bo warto, a ci co byli w zeszłym roku potwierdza Wink
U mnie raczej nic nie powinno się wydarzyć więc piszę się Smile
Temat obgadany na spocie. Generalnie nikt nie ma planów na ten termin więc myślę, że można go uznać za ustalony. Teraz kwestia jak rezerwujemy domek. na jedna czy 2 doby bo Hakuś słusznie zauważył, że jak weźmiemy na 2 doby to wtedy w sobote możemy pojechać do odcinki a w niedziele już delikatniej mając na uwadze powrót w poniedziałek. Jednak to zdwojony koszt ale mając czas pol roku, myślę, że każdy da rade te 150-200zł na wyjazd odłożyć. Piszcie jak uważacie z tymi dobami i fajnie jak by powstała wstępna lista osób które się by wybierały.

1. TomyDDC
2.
1. TomyDDC
2. Hakus & Dżoana

No wiecie pamiętając jak wracaliśmy na słowo honoru w zeszłym roku myślę że 2 doby są si, druga sprawa to dodatkowy dzień relaksu Wink
1. TomyDDC
2. Hakus & Dżoana
3. Ada + Face
(02-20-2016, 05:10 PM)Ada napisał(a): [ -> ]1. TomyDDC
2. Hakus & Dżoana
3. Ada + Face
4. Shaggy(wstepnie)

napisałem wstepnie bo nie wiem czy nie bede mial bratowej 40 imprezy a jeśli już mi sie jakoś uda dotrzec to na jeden dzień i pewnie sam ale jak coś jakieś koszty to sie dorzuce
1. TomyDDC
2. Hakus & Dżoana
3. Ada + Face
4. Shaggy(wstepnie)
5. kszysiu
1. TomyDDC
2. Hakus & Dżoana
3. Ada + Face
4. Shaggy(wstepnie)
5. kszysiu
6. Jarek

14.08 urodziny 21!
Fuck yea Big Grin
1. TomyDDC
2. Hakus & Dżoana
3. Ada + Face
4. Shaggy(wstepnie)
5. kszysiu
6. Jarek
7. Petro + (może)

Czy 2 doby to dobry pomysł ale jak zawsze trzebaby dowiedzieć się finansowo. Tomasz jak już zacząłeś to fajnie jakbyś dokończył sprawe z domkami i dowiedział się o ceny na 2 doby w ten własnie weekend.
Stron: 1 2 3 4