Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nagłośnienie Bose
Question 
Ostatnimi czasy zastanawiam się nad zainstalowaniem w Silvi nagłośnienia Bose.
Wiadomo że jest to dość wysoka półka jeśli chodzi o nagłośnienie fabryczne Aut różnych marek.
Cała zabawa polega na tym, że komponenty (głośniki, wzmacniacze, woofery) można kupić z rozbitych aut za śmieszne pieniądze
w porównaniu do komponentów nowych od Morela czy Focala...

Co o tym myślicie?
Nissan 200SX S14a Racing Edition
Odpowiedz
Mnie też nosi od kąd kupiłem i nawet zastanawiam się nad włożeniem jakiejś jednostki 2din Smile możemy myśleć razem
Odpowiedz
No bose to klasa więc myślę że jakość audio wzrośnie diametrialnie. Wiesz zazwyczaj systemy fabryczne te wyższej klasy grają poprawnie. Zwykły zjadacz chleba będzie mega happy. Myślę że skoro możesz mieć to w dobrej $$ to nie zastnawiaj się wygłusz sobie tak jak ja drzwi matami i będzie naprawdę robiło robotę.
[Obrazek: civic_duze_m.jpg]
Odpowiedz
No BOSE dobrze gra, Kondzi ma to nagłośnienie w accordzie i jest fajnie. Łatwiej dostępne jest z jakiś audi bo tam przeważnie wkładali w mocniejszych wersjach. Wystarczy przejechać cię na szrot i pogrzebać. Jakby ktoś się wybierał z chęcią i ja się przejadę powykręcać co potrzebne.
[Obrazek: ec3952e9c4b34b03med.gif]
Odpowiedz
Jeżeli chodzi Audi to się cenią ale od hondy są taniej nawet na allegro
Odpowiedz
Od renault tez dobre ceny i nissana
Odpowiedz
Odświeżając temat...
Zakupiłem niemal cały zestaw od Mazdy RX8

1. Wzmacniacz 5-cio kanałowy z procesorem dźwięku
2. 2x końcówka mocy do wooferów w drzwiach
3. 2x woofer do drzwi
4. 2x średnio/wysoko tonowe do przednich drzwi

Do zestawu brakuje mi jeszcze Centralnego na deskę, głośników w półkę ale to już od nissana 350z bo podejdą bez rzeźby w oryginalne miejsca i średnio/wysokotonowe od RX8 w tylne słupki.
Dodatkowo wpadnie mikrofon odpowiadający za automatyczną regulację głośniości i tłumik szumów.

Narazie wszystko w fazie montażu ale niebawem zaprezentuję jak to się sprawuje Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości