Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz HR 2015
Ej ziomy - pobudka !

Wiem że późno i w ogóle ale jak macie narzekać to nie w tym temacie. Robimy ten kalendarz potrzeba 12 zdjęć dużo z was zmieniło auta na lepsze więc warto pokazać poza tym był 2014 to i 2015 też niech będzie. Wrzucać zdjęcia w tym temacie. każdy maks 3 fotki w Piątek robimy zdjęcie okładkowe kto przyjedzie ten będzie, Sobota 28.02 dorobię fotki jak ktoś nie ma. W Niedziele składamy.
[Obrazek: civic_duze_m.jpg]
Odpowiedz
Fejs wszystko fajnie i pięknie tylko że niektórzy nie majo czym zrobić bo przecie z kalkulatora zdjęcia będą sam wiesz jak wyglądały, przydałby sie jakis fotograf albo co najmniej ktoś z pojęciem i w miarę sprzętem żeby jako takie te zdjęcia wyraz miały
koHanka Civic EJ6
Odpowiedz
Jakby co mam lustrzankę canona 350d. Dupy nie urywa ale kiedyś robiliśmy nim zdjęcia w nocy ze statywu. W ten weekend mnie nie będzie możliwe ze przyjadę w kolejny weekend do Radomia.
Odpowiedz
(02-24-2015, 03:40 PM)shaggy napisał(a):  Fejs wszystko fajnie i pięknie tylko że niektórzy nie majo czym zrobić bo przecie z kalkulatora zdjęcia będą sam wiesz jak wyglądały, przydałby sie jakis fotograf albo co najmniej ktoś z pojęciem i w miarę sprzętem żeby jako takie te zdjęcia wyraz miały

Dlatego napisałem w pierwszym poście że kto ma wrzuca a jak kto nie ma a chce mieć to robię w sobotę mu sesje i już ma.
Odpowiedz
Trzeba odrazu na 2016 robic zeby od stycznia miec Big Grin
Odpowiedz
Dokładnie. Kalendarz na ten rok moze już dajmy spokój i na 2016 zróbmy. Można ogarnąć te smyczki wkońcu. Ja ciężko mam żeby założyc za wszystkich.
[Obrazek: ec3952e9c4b34b03med.gif]
Odpowiedz
hehe już marzec za pasem a tu temat kalandarza Big Grin na 2016 niezly pomysl tylko ciagle ktoś robi jakieś mody i zaś zdj będą nieaktualne hehe. a co do smyczy to moznaby sie wreszcie zebrac ogarnac organizacje i zrzucic po pare groszy zeby jedna osoba nie byla obciazona od razu duzym kosztem bo przeciez nikt krezusem nie jest
koHanka Civic EJ6
Odpowiedz
Tak wiec. Zrzutka po 18zł za 1szt. smyczki i robimy
[Obrazek: ec3952e9c4b34b03med.gif]
Odpowiedz
Jest gdzieś dostępne przykładowy projekt takiej smyczy?
Odpowiedz
(02-25-2015, 04:22 AM)Petro napisał(a):  Dokładnie. Kalendarz na ten rok moze już dajmy spokój i na 2016 zróbmy. Można ogarnąć te  smyczki wkońcu. Ja ciężko mam żeby założyc za wszystkich.

Z takim zapałem to i na 2020 nie zrobimy ale dobra jak tam chceta.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości