Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kalendarz HR 2016
Panowie.. spinamy swoje zacne pośladki i ogarniamy kalendarz na 2016. Pierwsze strzały już są. Ostatnio koszt ok 35 wyszło więc dawać robimy foty. Jestem dostępny na weekendach jak ktoś chce foty. Jak ktoś ma to niech wrzuca. Tak jak ostatnio każdy maks 2 foty. Potem zbierzemy to w kalendarz.
[Obrazek: civic_duze_m.jpg]
Odpowiedz
Face a z tych co ostatnio na spocie były to myślę że coś sie wybierze? jak coś ja jestem chetny na sztuke, ale fakt za dnia można by się gdzieś wybrać i zrobić przy świetle trochę fot
koHanka Civic EJ6
Odpowiedz
(10-04-2015, 10:22 AM)shaggy napisał(a):  Face a  z tych co ostatnio na spocie były to myślę że coś sie wybierze? jak coś ja jestem chetny na sztuke, ale fakt za dnia można by się gdzieś wybrać i zrobić przy świetle trochę fot

Jak masz miejscówkę to możemy działać w przyszłym tygodniu. Zależy co chcesz czy bardziej na tle przyrody czy industrial.... Fajna miejscówka jest na cargo koło lubelskiej, na zakładach metalowych oklepana strasznie. Pod lotniskiem można ale ganiają podobno na słonecznej też ganiają za foto. Za chwile powinny spaść liście to można podziałać bardzo chciałbym spróbować foto podczas jazdy autka więc tu możemy coś podziałać.
Odpowiedz
Fajnie wyszłoby gdyby zrobić całoroczne zdjęcia tzn na każdą pore roku jak w ostatnim kalędarzu.
[Obrazek: ec3952e9c4b34b03med.gif]
Odpowiedz
wiesz Petro nie zawsze da rade tak sie ogarnąć żeby na każdą porę roku była odpowiednia fota ale dobrze by było, w końcu jest jeszcze trochę czasu i na śniegi można poczekać; a co do zdjęć auta w ruchu to tez o tym pomyślałem i to może być fajny efekt

Face a jest opcja żeby np zrobić jakies foty na torze automobilklubu?
koHanka Civic EJ6
Odpowiedz
(10-05-2015, 07:44 AM)shaggy napisał(a):  wiesz Petro nie zawsze da rade tak sie ogarnąć żeby na każdą porę roku była odpowiednia fota ale dobrze by było, w końcu jest jeszcze trochę czasu i na śniegi można poczekać; a co do zdjęć auta w ruchu to tez o tym pomyślałem i to może być fajny efekt

Można pogadać statyczne to raczej tak gorzej z jazda. Za tydzień jest superOes wpisowe tylko 70 zł może warto ?
Odpowiedz
ja pomyślę nad startem, co prawda bardziej rekreacyjnie jak już, bo nie mam dobrych kół do ścigania się po wirażach (na prostej to bym powalczył), ale dla fanu bym spróbował Smile
Odpowiedz
Regulamin podaje 80zł. Ja zobacze czy superoes czy trening w kielcach
[Obrazek: ec3952e9c4b34b03med.gif]
Odpowiedz
(10-25-2015, 09:26 AM)face napisał(a):  
(10-05-2015, 07:44 AM)shaggy napisał(a):  wiesz Petro nie zawsze da rade tak sie ogarnąć żeby na każdą porę roku była odpowiednia fota ale dobrze by było, w końcu jest jeszcze trochę czasu i na śniegi można poczekać; a co do zdjęć auta w ruchu to tez o tym pomyślałem i to może być fajny efekt

Można pogadać statyczne to raczej tak gorzej z jazda. Za tydzień jest superOes wpisowe tylko 70 zł może warto ?

Nawet statyczna bedzie dobrą opcją, zawsze to coś innego, wy macie tam jakies kaski więc i rekwizyty mozna wykorzystać, warto pomyślec bo czas szybko leci i żebyśmy zdążyli do nowego roku
koHanka Civic EJ6
Odpowiedz
Kalendarze na rok 2016 są już w moim posiadaniu. Dziś na spocie rozdam kto tam zamawiał.
Przy okazji moja propozycja, żeby przez ten rok robić foto w życiu HR. Ze zlotu i z wycieczek i ze spotów. Potem to zbierzemy na jednego lapka, siądziemy gdzieś i wybierzemy kolekcję zdjęć do przyszłorocznego. Jeśli zadziałamy w ten sposób to będzie można i po 4 foty na stronę dawać z fajnymi wspomnieniami.
Co Wy na to?
Nissan 200SX S14a Racing Edition
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości