Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin działu "Giełda"
#1
Regulamin działu Giełda

1. Przy dodawaniu ogłoszenia zamieszczamy obowiązkowo w jego treści:
- wyraźny opis produktu
- cenę
- kontakt


Nagłówek tematu powinien w kilku słowach odzwierciedlać zawartość ogłoszenia. Nie używamy ogólnikowych określeń w stylu: "Trochę części", "Wyprzedaż garażowa", itp...
Jeżeli ograniczona ilość znaków nie pozwala Ci wymienić w tytule wszystkiego co masz na sprzedaż, skup się na tych częściach, na których sprzedaży zależy Ci najbardziej, a na końcu dopisz "i inne".
Treść ogłoszenia musi w całości opisywać towar, który mamy na sprzedaż.

2. Ogłoszenia muszą zawierać ceny rzeczywiste za oferowany towar. Cena za przedmiot jest wiążąca dla obu stron transakcji. Jeśli wystawiasz przedmiot za 1 zł miej świadomość, że sprzedajesz go za tę cenę. Ceny wywoławcze z aukcji będą kasowane, gdyż nie przedstawiają realnej wartości przedmiotu.

3. Sprzedając replikę jakiegoś towaru wyraźnie zaznacz w ogłoszeniu, że produkt NIE JEST ORYGINALNY.

4. Ogłoszenia składające się tylko z odnośników do innych platform (np. allegro) będą kasowane a ich autorzy otrzymają ostrzeżenie. Należy umożliwić zapoznanie się z przedmiotem bez przechodzenia do innych platform (patrz pkt. 1)

5. Niedozwolone jest wielokrotne umieszczanie tego samego ogłoszenia. Napisany temat kasowany jest z bazy Forum po 2 tygodniach. Wtedy ponownie można wystawić dany przedmiot. W przypadku wcześniejszego umieszczenia ogłoszenia - kasowane są oba ogłoszenia, a właściciel otrzymuje ostrzeżenie.

6. Treść ogłoszenia nie może zawierać reklam. Wszelkie banery, nazwy firm (za wyjątkiem nazw własnych oferowanego produktu), linki do sklepów internetowych czy loga, będące reklamą działalności zarobkowej będą traktowane jako naruszenie regulaminu.
Nie dotyczy to osób, które w swoim ogłoszeniu zamieszają komercyjne informacje odnośnie marki lub produktu, za którego reklamę na łamach forum została uiszczona opłata.

7. Nie piszemy postów z wciśniętym CAPS LOCK.

8. Jeśli w ciągu 3 dni wystawiasz na sprzedaż więcej przedmiotów umieszczaj je w jednym temacie.

9. Jeśli uda ci się sprzedać wystawiony przedmiot, edytuj treść ogłoszenia i dodaj informację, że oferta jest nieaktualna.

10. Zarządzający forum nie ponoszą odpowiedzialności za transakcje wykonywane przez jego użytkowników. Wszelkie nieuczciwe zachowania prosimy rozstrzygać we własnym zakresie.


OGŁOSZENIE nie spełniające wymogów REGULAMINU zostanie usunięte przez moderatora, a osoba nie przestrzegająca któregoś z punktów zostanie ukarana ostrzeżeniem.
[Obrazek: ec3952e9c4b34b03med.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości